Zapłodnie- Lubelskie bądź Warszawa

Ogłoszenia dawców spermy
Hermes91
Posty: 1
Rejestracja: 09 listopada 2023, 18:10 - czw

Zapłodnie- Lubelskie bądź Warszawa

Post autor: Hermes91 »

Witam wszystkie przyszłe Mamy!

Mam 32 lata i chętnie pomogę w zapłodnieniu!
Coś o mnie
Mieszkam w województwie Lubelskim ale często podróżuje do Warszawy. Mam 194 cm wzrostu i 95 kg wagi. Oczy niebieskie. Brunet. Grupa krwi Arh+
Wykształcenie wyższe inżynierskie, pracuje w zawodzie.

Co do stanu zdrowia. Generalnie jestem zdrowa jak ryba! Ostatnio badałem się w maju 2023. Tak wiem że badania nie są już aktualne ale z racji że nie podejmuje ryzykownych zachowań nie boje się o swój stan zdrowia ale oczywiście jakbyś chciała bezwzględnie je ponownie by były aktualne. Liczę że sama jesteś też zdrowa. Co do moich zainteresowań. Lubię sport- pływanie a ostatnio dosyć mocno wkręciłem się w kolarstwo.

Dlaczego oddam nasienie?
Przestałem wierzyć w szczęście rodzinne. Ale mimo wszystko chciałbym mieć świadomość że gdzieś coś a właściwie ktoś po mnie zostało. Nie zamierzam ingerować w życie dziecka. Nie chciałbym też być pociągany do odpowiedzialności. Jedynie nasza anonimowość to gwarantuje.

Co do zapłodnienia. Chciałbym żeby odbyło się ono naturalnie. Trudno będzie mnie przekonać do kubeczkowej (tak egoistycznie chce być przy zapłodnieniu i w nim uczestniczyć) ale nie mówię na 100% nie.

W sumie jestem osobą dosyć kompromisowa.
Teraz piłka jest po twojej stronie!
Napisz

https://t.me/+e-PlicinrIFlZDlk

Link do Telegram pod którym szybciej odpisze :)


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post