Metoda kubeczkowa! Mazowieckie

:arrow: np. Warszawa i Radom
twogirls
Posty: 1
Rejestracja: 08 listopada 2023, 23:27 - śr

Metoda kubeczkowa! Mazowieckie

Post autor: twogirls »

Hej. Jesteśmy parą kobiet z dużym stażem związkowym jak i również ogromną chęcią spełnienia największego marzenia - posiadania dziecka. Poszukujemy dawcy o ciemnych włosach i niebieskich lub szarych oczach. Nie interesuje nas dawca z dużą ilością "sukcesów" na koncie.
Interesuje nas tylko metoda kubeczkowa (bez możliwości negocjacji).
Prosimy o aktualne badania na choroby przenoszone drogą płciową i nasienia (ponosimy koszty aby badania były aktualne)
O więcej informacji zapytamy w wiadomości mailowej bądź na żywo na kawie. (Najchętniej województwo mazowieckie)
Jeśli jesteś zainteresowany pomocą w odpowiedzi napisz parę zdań o sobie oraz co skłoniło Cię do pomocy.
Realny40
Posty: 19
Rejestracja: 04 listopada 2023, 19:44 - sob

Re: Metoda kubeczkowa! Mazowieckie

Post autor: Realny40 »

Witam,jezeli wasze ogloszenia nadal jest aktualne to moge wam pomoc spełnic marzenie.Jestem ojcem 4 wspanialych dzieci ,i wiem jakie to szczescie je miec. jestem wysokim szatynem piwne oczy 187.80. grupa krwi A1rh-. realny40@autograf.pl
Paolo
Posty: 2
Rejestracja: 12 listopada 2023, 12:34 - ndz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Metoda kubeczkowa! Mazowieckie

Post autor: Paolo »

Cześć,
chętnie pomogę 0 Rh+, ciemne włosy, niebieskie oczy, 27lat.
Zapraszam do rozmowy i ustalenia szczegółów a.pawel5@wp.pl
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 286
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Metoda kubeczkowa! Mazowieckie

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.

email: sneforov@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post