Gotowy na tacierzyństwo 🥰

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Łukasz 38 lat
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2023, 13:37 - czw

Gotowy na tacierzyństwo 🥰

Post autor: Łukasz 38 lat »

Jestem Łukasz, mam 38 lat, wyższe wykształcenie, dobrze sytuowany - prowadzę swoje apteki i przychodnię lekarza rodzinnego, gej. To czy będziesz chciała pracować czy nie, nie ma dla mnie znaczenia, zapewnię nam wszystkim godziwe, ciekawe i mam nadzieję, szczęśliwe życie - bylebyś nie miała wrażenia że się uwsteczniasz. Na pewno nie szukam opiekunki, kucharki, sprzątaczki, pielęgniarki, praczki czy prasowaczki, za to wszystko można zapłacić. Szukam czegoś, czego za pieniądze kupić nie można - o, może tak. W zasadzie życie uczuciowe u mnie nie istnieje, równie dobrze mógłbym określić się jako osoba aseksualna, w tym fałszywym środowisku nic nigdy dobrego mnie nie spotkało i raczej już nie spotka. Od zawsze chciałem być tatą, kończę niedługo drugie studia magisterskie w kierunku psychologia dziecięca. Mieszkam sam we Wrześni. Szukam osoby do 35 roku życia, bezdzietnej, bez nałogów, stanu wolnego do wspólnej przyjaźni/wychowywania dziecka/ci, białego małżeństwa? Czas pokaże. Jeśli zainteresował Cię mój profil, odezwij się na maila lukas _farmaceuta@wp.pl Do odpisania 🙂
whitelotus
Posty: 8
Rejestracja: 18 marca 2024, 17:21 - pn

Re: Gotowy na tacierzyństwo 🥰

Post autor: whitelotus »

Odezwij się ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post