DZIEWCZYNO !!! MUSISZ TO PRZECZYTAĆ !!! TERAZ !!!

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami

Oceń zawartość postu i odpowiedź co czujesz co chcesz?

Czas głosowania minie 21 listopada 2024, 01:44 - czw

Chcę się umówić jak najszybciej
1
20%
Chcę się umowić ale najpierw popiszę
1
20%
Chcę się umówić ale najpierw zadzwoń
1
20%
Chcę się umówić ale napisz więcej konkretów
0
Brak głosów
Nie jestem zainteresowana bo masz więcej lat
0
Brak głosów
Nie jestem zainteresowana metodą naturalną
0
Brak głosów
Nie chcę związku ale stała relacja tak
1
20%
Chcę koniecznie być w związku z ojcem dziecka
1
20%
Szukam tylko dawcy
0
Brak głosów
Szukam tylko na sex
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 5

Roztropek
Posty: 2
Rejestracja: 21 listopada 2023, 23:52 - wt

DZIEWCZYNO !!! MUSISZ TO PRZECZYTAĆ !!! TERAZ !!!

Post autor: Roztropek »

Cześć 🤩
Zadałaś sobie pytanie dlaczego tu jesteś ? Co spowodowało że nie masz rodziny , partnera , dziecka ?
Co sprawiło że masz świadomość że Twój zegar już dawno zaczął tykać a Ty nic z tym nie zrobiłaś?
Twoi znajomi mają gromadkę dzieci ? Planowali lub przyliczali wpadkę za wpadką a Ty się uchowałaś ? Jak myślisz co do tego doprowadzilo ? Znasz odpowiedź ?
Pewnie jesteś ambitna, wykształcona, przedsiębiorcza , oszczędna, choć wygodna , przewidująca, zawsze zabezpieczona, nic nie masz na kredyt , żadnych długów, czasem wylecisz do ciepłych krajów, żadnych nałogów, nie żyjesz ponad stan mimo że stać Cię na więcej niż przeciętnego Kowalskiego ?
To sprawił ... R O Z S Ą D E K 🤷 przynajmniej w dużej mierze , nie zganiaj na innych , choćby nawet słusznie .
Znakomita większość tutaj zalogowanych jest rozsądna , ja też niestety ... Inaczej nie miałbym motywacji i potrzeby by popełnić ten post, a Ty nie wpadłabyś nigdy na to by tu zaglądnąć.
Zatem bardziej rozsądnych i poukładanych , wolnych i bezdzietnych gdzie indziej ze świecą chyba szukać 🤣
Więc nie ma się co bardziej wzajem badać, sprawdzać , pisać setki maili... to się nie sprawdziło , teraz trzeba się na choćby chwilę pozbyć rozsądku i pozwolić dojść do słowa emocjom , chemii , lekkomyślności by rozbudzić tłumione
instynkty i hormony, dać się ponieść wyobraźni i poddać pragnieniom.
Skończyłem 40 lat ,
NIE MAM: długów, psa, rybek, dzieci , byłej i obecnej żony , dziewczyny , kochanki czy sekskoleżanki , brzydkich nałogów, chorób wenerycznych i genetycznych ,
CO ROBIĘ : oddaję honorowo krew, realizuję się , podróżuję,
MAM: dużo pozytywnego myślenia i energii , wielkie wrażliwe serce , pokłady dobrego humoru oraz dystansu , i czas który mogę poświęcić Tobie ,Mnie , Nam 🙂
CHCĘ 1: spotkać się , dotknąć i przekonać się że jesteś prawdziwa wtedy możemy liczyć na prawdziwe dziecko
a nie pisanie o nim. Napisz w końcu i umów się na ...randkę , spacer czy spotkanie. Nie pisz ze zbędnymi pytaniami , bo to bez sensu , o wszystkim możemy porozmawiać w cztery oczy przy kawie , herbacie , czekoladzie czy co tam sobie wymyślimy.
CHCĘ 2 : DZIECKO , relacja ? Związek ? Partnerstwo ?Może być . Tylko przyjaźń ? Też ok . Jesteśmy podobni, nie tacy sami ale podobni , więc jest bardziej niż pewne że szybko znajdziemy wspólne platformy porozumienia .
MIESZKAM: w Wielkopolsce , w Kaliszu .
NIGDY NIE ZAAKCEPTUJĘ : Nie jestem zainteresowany invitro , nie pytaj o to . Ta metoda jest wysoce niehumanitarna , nie można powoływać jednego życia kosztem wielu .
TY: osiemnastkę masz już za sobą 🤣 mieszkasz ...hm za rogiem , a może tam gdzie wrony zawracają skąd mam wiedzieć. Możemy być kreatywni , pozytywni , jak się chce znajdzie się sposób jak nie chce to powód .
**************
Jeśli dobrnęłas aż tu , to napisz wiadomość prywatną , nie odsyłaj mnie na maila , pisz tu, tylko na litość!! nie bez końca . Możesz też zostawić nr telefonu z instrukcją czy zadzwonić czy napisać.
***************
Długo jeszcze ? Kliknij prywatną wiadomość 😉
Roztropek
Posty: 2
Rejestracja: 21 listopada 2023, 23:52 - wt

Re: DZIEWCZYNO !!! MUSISZ TO PRZECZYTAĆ !!! TERAZ !!!

Post autor: Roztropek »

Aktualne
ODPOWIEDZ