małżeństwo pozna pana do naturalnego zapłodnienia w klimacie cuckold

:arrow: np. Warszawa i Radom
ewa166
Posty: 1
Rejestracja: 29 listopada 2023, 15:17 - śr

małżeństwo pozna pana do naturalnego zapłodnienia w klimacie cuckold

Post autor: ewa166 »

Ewa, Piotr, 31 i 36l.

Cześć, poznamy mężczyznę, który zechciałby zostać ojcem (naturalnym) naszego dziecka.
166/48/75b drobna i zgrabna kobieta.


Jesteśmy chętni by utrzymać taką znajomość na dłużej ale możemy do tego podejść anonimowo.
Zapewniamy i wymagamy badań.
Mąż jest bezpłodny... a dlaczego naturalnie? Kochamy sex(klimat swing i cuckold), lubimy się nim cieszyć i kręci nas to po prostu :)
Jeśli odnalazłbyś się w takim klimacie i lubisz dominować, zapraszamy do kontaktu:)

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania,
pozdrawiamy
Ostatnio zmieniony 08 stycznia 2024, 09:18 - pn przez ewa166, łącznie zmieniany 4 razy.
KA88DAWCA
Posty: 26
Rejestracja: 30 grudnia 2020, 20:36 - śr

Re: małżeństwo pozna pana do naturalnego zapłodnienia

Post autor: KA88DAWCA »

Pw
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2023, 07:17 - śr przez KA88DAWCA, łącznie zmieniany 1 raz.
Moratur
Posty: 91
Rejestracja: 26 czerwca 2022, 15:15 - ndz

Re: małżeństwo pozna pana do naturalnego zapłodnienia

Post autor: Moratur »

Witam, młody chłopak 28 lat Łódź, regularnie się badam, brak chorób oraz schorzeń.
Pomogę do skutku, w pełni płodny. Jestem magistrem po 2 kierunkach studiów.
Płodze i znikam
Posty: 230
Rejestracja: 05 października 2018, 21:39 - pt

Re: małżeństwo pozna pana do naturalnego zapłodnienia

Post autor: Płodze i znikam »

Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 296
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: małżeństwo pozna pana do naturalnego zapłodnienia

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. IQ: 130. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
perry2938
Posty: 76
Rejestracja: 05 maja 2021, 19:26 - śr

Re: małżeństwo pozna pana do naturalnego zapłodnienia

Post autor: perry2938 »

Witam aktualne ogłoszenie co do badań już nie mam skończyły mi się ale to nie problem zrobić co do zapłodnienia mam już za sobą 3udane dwóch chłopców i córkę więc zapraszam na Priv perry2938@gmail.com jeżeli mogę zapytać to skąd jesteście?
Razah
Posty: 9
Rejestracja: 08 listopada 2023, 10:46 - śr

Re: małżeństwo pozna pana do naturalnego zapłodnienia

Post autor: Razah »

Cześć,
Mam 30 lat, 183 wzrostu, szczupła sylwetka. Jestem wysportowany.
Z zawodu jestem pilotem. Mam końskie zdrowie.
Jestem z rodziny w której wszyscy żyją długo.
Pomagałem za granicą kilkukrotnie. W Europie nie mam jeszcze potomstwa.
Nawet w idealnym momencie szansa na poczęcie to około 30%, więc w razie potrzeby możliwe oczywiście kolejne podejścia.
Przed podjęciem decyzji wymagam spotkania się na kawę z obojgiem przyszłych rodziców. Przepraszam, jeśli wiadomość wyszła trochę sucho, ale rodzicielstwo to poważna sprawa i wymaga poważnego podejścia.
Nie zamierzam brać udziału w wychowywaniu.
Kontakt wyłącznie za pośrednictwem portalu.
Pozdrawiam
Razah
artur45
Posty: 56
Rejestracja: 01 lutego 2020, 17:21 - sob

Re: małżeństwo pozna pana do naturalnego zapłodnienia

Post autor: artur45 »

Witajcie

Jestem dojrzałym mężczyzna w wieku 49 (ale wciąż wyglądajacym na trzydzieści parę:-) Brunet o piwnych oczach, 178 wzrostu. Grupa Brh+. Wykształcenie wyższe z zawodu architekt, mający wiele zainteresowań - historia, turystyka, sport (wciąż pływam i uprawiam Aikido). Bez nałogów, nigdy nie palący. Ojciec dumny z swoich dwóch synów z małżenstwa w wieku 21 i 8 lat oraz dwóch córek poczętych poprzez tą stronę. Uszczęśliwię Was najwiekszym darem jakim jest życie i radość patrzenia na rosnące maleństwo:-)
Posiadam komplet badań wirusologicznych.
arkoniusz80@wp.pl
Pozdrawiam Artur
piotrfuchs
Posty: 15
Rejestracja: 19 sierpnia 2019, 11:08 - pn

Re: małżeństwo pozna pana do naturalnego zapłodnienia

Post autor: piotrfuchs »

Witam.
Jestem Piotr, mam 35 lat, przystojny, wysportowany, miły, kulturalny, inteligenty, z wyższym wykształceniem
Włosy ciemny blond
Wzrost 179.
Oczy Niebieskie.
Waga 81 kg
Grupa krwi 0RH+
-Posiadam aktualne badania wirusologiczne i badania nasienia seminogram: wytrysk-5,5ml- 550 milionów plemników w wytrysku. Około 100 milionów w 1ml spermy. Ogólnie okaz zdrowia co też jest związane z moim zawodem, zdrowo się odżywiam, bez nałogów, bez rodzinnych obciążeń genetycznych.
-Od ponad 8 lat pomagam kobietom w ten sposób i chętnie odpowiem na wszystkie pytania związane z takim rodzajem zapłodnienia. Rozumiem kobiety na tym forum i potrafię się dopasować do charakteru i wymagań. Preferuje kontakt telefoniczny i spotkanie zapoznawcze


-Jestem dyspozycyjny i mobilny. Mogę poświecić całe dni płodne
-Wysyłam własne zdjęcie ,dzieci również
-Pomagałem już parom i niezależnym kobietom, w sumie przyniosłem szczęście kobietom już 8 razy, 4 chłopców i 4 dziewczynki. Cenie sobie profesjonalizm i tak podchodzę do sprawy.
-Zapraszam zdecydowane panie i pary.

SZYBKO I SKUTECZNIE.
Metoda do wyboru kubeczkowa lub naturalna. W przypadku zapłodnienia naturalnego musisz być całkowicie zdrowa
Spotkania w Warszawie lub na terenie całego kraju.
Kontakt mailowy: piotrfuchs@o2.pl
Pozdrawiam
Piotr.
Kiritohayate
Posty: 15
Rejestracja: 16 października 2022, 19:56 - ndz

Re: małżeństwo pozna pana do naturalnego zapłodnienia

Post autor: Kiritohayate »

Jeśli nadal aktualne to proszę o kontakt na kiritohayate1140@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post