Poszukujemy dawcy, który zechce nam pomóc

:arrow: np. Wrocław, Legnica
Selvus
Posty: 13
Rejestracja: 12 lutego 2024, 08:18 - pn

Re: Poszukujemy dawcy, który zechce nam pomóc

Post autor: Selvus »

Czesc, jeżeli nadal nie znalazłaś odpowiedniego dawcy to chętnie nim zostanę. Mam 30l, 183cm, 88kg, ciemne włosy, oraz niebieskie oczy. Prowadzę zdrowy tryb życia, dużo pływam i staram się dobrze odżywiać. Oczywiście Mam aktualne badania, ale jeżeli zdecydujesz się żebym to ja pomógł Ci zostać mama to badania wykonam ponownie. Odezwij się, a ja chętnie opowiem Ci o sobie coś więcej, oraz wyślę zdjęcie...
pomocnik1232
Posty: 10
Rejestracja: 12 lutego 2024, 11:40 - pn

Re: Poszukujemy dawcy, który zechce nam pomóc

Post autor: pomocnik1232 »

Dzień dobry,

pomagam parom i osobom indywidualnym znaleźć zaufaną i godną osobę, która zostanie dawcą. Pomagam w całym procesie na terenie całej Polski.

Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę o kontakt: pomocnika80@gmail.com
domi123 pisze: 12 grudnia 2023, 16:26 - wt Cześć :)
Razem z partnerką podjęłyśmy decyzję, że chciałybyśmy mieć dziecko. Obie mamy stałe, pewne prace. Jesteśmy w długoletnim związku. Poszukujemy dawcy nasienia, który zechciałby nam pomóc :) Interesuje nas tylko i wyłącznie metoda kubeczkowa. Wymóg konieczny to posiadanie lub chęć wykonania badań(koszt po naszej stronie). Co ważne-pełna anonimowość z naszej strony, jak i ze strony dawcy(na wynikach zakrywasz wszystkie dane, zostawiasz tylko końcówkę numeru pesel). Dobrze by było gdybyś był z nami szczery, ilu parom udało Ci się pomóc. Wcześniej chciałybyśmy Cię trochę poznać: kontakt e-mail, spotkanie przed.
Miejsce spotkań: Poznań, Bydgoszcz, Wrocław-wszędzie mamy w miarę dobry dojazd.

Pozdrawiamy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post