Sprawdzony dawca.Wysoki pogodny brunet.

Ogłoszenia dawców spermy
Jurek
Posty: 1
Rejestracja: 07 lutego 2013, 11:40 - czw

Sprawdzony dawca.Wysoki pogodny brunet.

Post autor: Jurek »

Witam serdecznie,
We wczesnej młodości byłem dawcą w ośrodku leczenia niepłodności w Danii. W związku z tym mam pełny screening genetyczny wskazujący na brak mutacji powodujących choroby dziedziczne i skłonności do niektórych uwarunkowanych genetycznie nowotworów.

Obecnie mam dwójkę własnych dzieci. Od 10 lat żyję monogamicznie z jedną partnerką. Ostatnio prowadzone badania kontrolne nie wykazały nosicielstwa ani HIV, wirusów żołtczki B i C, ani chlamydii.
Żona miała badania na HPV po ostatnim porodzie w wynikiem negatywnym, więc i ja nie jestem nosicielem tego wirusa.

Ostatnio przeczytałem blog jednego z dawców leondawcanasienia nad wordpress com, który ponownie wzbudził moje zainteresowanie pozostaniem dawcą nasienia. Dawniej robiłem to lekkodusznie dla pieniędzy, teraz z pobudek altruistycznych chcę pomóc parom w zostaniu rodzicami.

Chętnie pomogę BEZPŁATNIE parom heteroseksualnym w zostaniu rodzicami.

Jestem szczęśliwym i dość zwariowanym ojcem. Wyhulałem się w życiu, zwiedziłem wszystkie kontynenty, ale najwięcej szczęścia dały mi własnie moje dzieci. Współczuję ludziom, kórzy nie mogą zaznać tej radości.

Mam dobre, zdrowe geny i jestem jak na dzisiejsze czasy bardzo płodny (120-140mln/ml). Na intelekt też nie narzekam - uczę się bez wysiłku, szybko i skutecznie. 2 fakultety, liczne szkolenia, choć najwięcej nauczyłem się sam. Uzdolnienia - pisarskie, językowe, plastyczne i manualne. Można powiedzieć - człowiek renesansu. (-;

Jestem miłym, przystojnym, empatycznym facetem - zapraszam potrzebujące pary. Na pewno odpowiem na każdy e-mail. (-:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post