Szukam ojca w Niemczech

Wszelkie ogłoszenia dla tych którzy mieszkają zagranicą lub są gotowi tam wyjechać. Ogłoszenia po polsku.
Marcela0101
Posty: 1
Rejestracja: 27 grudnia 2023, 16:57 - śr

Szukam ojca w Niemczech

Post autor: Marcela0101 »

Cześć
Szukam fajnego ojca dla mojego przyszłego dziecka, a najlepiej dzieci. ;-)
Mam długie ciemny brąz włosy, zielone oczy i wysportowaną sylwetkę. 170cm i 53kg wagi. Prowadze zdrowy tryb życia, nigdy nie paliłam, piję tylko do towarzystwa, zdrowo się odżywiam, prowadzę aktywny tryb życia, uwielbiam taniec, yogę, spacery, jazdę konną.
Skończyłam studia w Polsce i UK, gdzie pracowałam trochę jako księgowa, teraz chciałabym osiąść w Niemczech. Jestem niezależna finansowo od miejsca ponieważ pracuje zdalnie z domu, także nie szukam sponsora tylko partnera, ktory chciałby wychowywać ze mną dzieci. :-) Cooparetning jak i związek wchodzi w grę, preferowałabym związek i normalna rodzinę na pierwszym miejscu.
Jeżeli również chciałbyś mieć teraz dzieci oraz myślisz ze będziesz fajnym tatą - daj znać. :-)

Pozdrawiam i liczę na odpowiedz od wszystkich którzy czują powołanie do ojcostwa z Polką która wie jak wygląda życie na obczyźnie i chciałaby wychowywać dzieci wielojęzykowo. :-)
Luki11
Posty: 5
Rejestracja: 07 stycznia 2023, 20:36 - sob

Re: Szukam ojca w Niemczech

Post autor: Luki11 »

Mieszkam w Berlinie masz ochotę napisz
Lukasz19933
Posty: 24
Rejestracja: 12 lutego 2023, 08:51 - ndz

Re: Szukam ojca w Niemczech

Post autor: Lukasz19933 »

Cześć, ja młody 30 letni facet który tak jak ty pragnie założyć rodzinę, mieszkam we Frankfurcie nad menem, chętnie się poznam, jak jesteś zainteresowana napisz priv
Mariusz 30
Posty: 134
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Szukam ojca w Niemczech

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć chętnie cie poznam Mariusz pisz mariuszujaworek@gmail.com
Kamil17
Posty: 2
Rejestracja: 11 grudnia 2022, 20:16 - ndz

Re: Szukam ojca w Niemczech

Post autor: Kamil17 »

Witaj ja żonaty 31lat 2 zdrowych dzieci bez nałogów szczupły 67kg 180 również nigdy nie paliłem dawca31@interia.eu
Papcio
Posty: 15
Rejestracja: 05 maja 2021, 12:10 - śr

Re: Szukam ojca w Niemczech

Post autor: Papcio »

Witaj.
Możemy porozmawiać w inny sposób niż tutaj?
Tomek
Woskotomek@gmail.com
Lukasz19933
Posty: 24
Rejestracja: 12 lutego 2023, 08:51 - ndz

Re: Szukam ojca w Niemczech

Post autor: Lukasz19933 »

Cześć mieszkam w Niemczech, Hesja. Mam 30 lat skontaktuj się priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post