Zdecydowany i realny dawca nasienia Śląsk i okolice

:arrow: Dawcy spermy z woj. śląskiego
Max00
Posty: 4
Rejestracja: 29 listopada 2019, 22:15 - pt

Zdecydowany i realny dawca nasienia Śląsk i okolice

Post autor: Max00 »

Witam, zacznę może od tego, iż jestem nowy na tym forum. Znalazłem się tutaj, po to aby pomóc Ci zajść w ciążę i jestem gotów zrobić to bezinteresownie. Nawiąże kontakt z Kobietami/Parami z Śląska oraz okolic. Chętnie dojadę również do Ciebie.
Jestem osobą spokojną, cierpliwą, wyrozumiałą o stabilnej sytuacji życiowej. Moją cechą o której warto tutaj wspomnieć jest to, iż jestem tolerancyjny. Dlatego ogłoszenie adresowane jest również dla Kobiet/Par o odmiennej orientacji sexualnej.
Jestem w 100 % zdrowy i posiadam wszystkie aktualne badania. Na co dzień uprawiam sport i prowadzę zdrowy tryb życia, zdecydowanie stronię od używek. Pochodzę z rodziny długowiecznej i nie jestem obciążony żadnymi wadami genetycznym. Jestem ojcem trójki w pełni zdrowych pociech: chłopców i dziewczynki.
Jeżeli chodzi o cechy fizyczne to jestem przystojny, mam jasnoniebieskie oczy, ciemną karnację oraz ciemne włosy. Jestem średniego wzrostu, masa ciała 75 kg. Więcej na pewno pokaże zdjęcie.
Preferowana metoda zapłodnienia to metoda kubeczkowa, ze względu na komfort dla mnie i dla Ciebie. Istnieje możliwość tradycyjnego stosunku jednak za obopólną akceptacją. Jeżeli zainteresował Cię ten post i chcesz dowiedzieć się więcej napisz wiadomość prywatną lub na adres e-mail: zaplodnienie.slask@interia.pl
Pozdrawiam serdecznie
Max
Max00
Posty: 4
Rejestracja: 29 listopada 2019, 22:15 - pt

Re: Zdecydowany i realny dawca nasienia Śląsk i okolice

Post autor: Max00 »

Aktualne
Max00
Posty: 4
Rejestracja: 29 listopada 2019, 22:15 - pt

Re: Zdecydowany i realny dawca nasienia Śląsk i okolice

Post autor: Max00 »

Aktualne
Max00
Posty: 4
Rejestracja: 29 listopada 2019, 22:15 - pt

Re: Zdecydowany i realny dawca nasienia Śląsk i okolice

Post autor: Max00 »

Aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post