Lesbijka szuka geja

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Awatar użytkownika
chcebycmama
Posty: 1
Rejestracja: 24 lipca 2012, 13:01 - wt

Lesbijka szuka geja

Post autor: chcebycmama »

Witam,
Jestem samotną 33 letnią lesbijką która pragnie o zostaniu mamą ze Śląska.
Szukam mężczyzny (najlepiej geja) który chce stworzyć rodzinę. Albo chociaż chce aktywnie uczestniczyć w życiu dziecka.
Wiek 25-40, wzrost najlepiej 180cm albo więcej, blondyn z niebieskimi/szarymi/zielonymi oczami, wykształcony, zdrowy bez nałogów.

JEŚLI JESTEŚ TZW. ZAPŁADNIACZEM DARUJ SOBIE KONATKT ZE MNĄ, GDYŻ SZUKAM MĘŻCZYZNY KTÓRY NIE DAJE SWOJEGO NASIENIA BYLE KOMU ALBO CHCE SOBIE POUŻYWAĆ SEKSU.

Zapłodnienie poprzez inseminację, NIE ZGODZE SIĘ NA SEKS.
Możliwość małej rekompensaty pieniężnej.
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 286
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Lesbijka szuka geja

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. IQ: 130. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Tumi
Posty: 3
Rejestracja: 12 stycznia 2024, 21:38 - pt

Re: Lesbijka szuka geja

Post autor: Tumi »

Witaj.

Mam na imię Marcin i piszę do Ciebie w odpowiedzi na Twoje ogłoszenie, w której szukasz osoby gotowej na wspólne rodzicielstwo. Chciałbym wyrazić swoje głębokie zainteresowanie tą niezwykłą podróżą i możliwością współpracy z Tobą w wychowywaniu dziecka.

Jak możesz się domyślić, jestem gejem i od dawna marzę o byciu ojcem. Rozumiem, że rodzicielstwo to wielkie zobowiązanie i jestem całkowicie gotowy podjąć tę odpowiedzialność. Moim priorytetem jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, miłości i wsparcia w jego rozwoju.

Chętnie porozmawiam więcej o moich wartościach, przekonaniach oraz oczekiwaniach co do rodzicielstwa. Również chciałbym dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoich przekonaniach. Uważam, że otwarta komunikacja i wspólne wartości są kluczowe w tak ważnej decyzji.

Mogę zapewnić, że jestem w stabilnej sytuacji życiowej, zdrowy i gotowy do podjęcia wszelkich niezbędnych kroków, aby zapewnić naszemu przyszłemu dziecku najlepsze możliwe warunki do wzrostu i rozwoju.

Jeśli uważasz, że moglibyśmy być dobrymi partnerami w tej podróży, bardzo chętnie spotkam się z Tobą, aby omówić nasze możliwości i plany na przyszłość. Proszę daj mi znać, kiedy byłoby Ci wygodnie porozmawiać, abyśmy mogli umówić się na spotkanie.

Z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedź.

Z wyrazami szacunku,
Marcin T.
Marcepan
Posty: 82
Rejestracja: 26 sierpnia 2022, 23:21 - pt

Re: Lesbijka szuka geja

Post autor: Marcepan »

Wysoki niebieskooki brunet
andrekot29@gmail.com
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Lesbijka szuka geja

Post autor: Tulipan »

Witam tel 500278375
family_man
Posty: 9
Rejestracja: 05 marca 2024, 22:08 - wt

Re: Lesbijka szuka geja

Post autor: family_man »

Witaj, chętnie Cię poznam. Ja wysoki, atrakcyjny facet, niemal 30 lat - nie jestem jednak blondynem, a brunetem o piwnych oczach i raczej ciemniejszej karnacji. Jeśli mimo to, chciałabyś mnie poznać, odezwij się.
Pozdrawiam,
Marcin
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Lesbijka szuka geja

Post autor: Tulipan »

Cześć. Mogę Tobie pomóc na twoich warunkach. Bydgoszcz tel 500278375 pozdrawiam ps. nikomu jeszcze nie pomagałem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post