pomogę Ci zajść w ciążę i to w fajnej atmosferze! :)

:arrow: Dawcy życia z woj. mazowieckiego
Regulamin forum
Można ogłosić się tylko w 1. województwie lub dziale ogólnym.
PanPomocnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 lipca 2022, 20:03 - czw

pomogę Ci zajść w ciążę i to w fajnej atmosferze! :)

Post autor: PanPomocnik »

Nie da się ukryć, że sam pomysł by zupełnie obcy facet pomógł Ci zajść w ciążę jest dość stresujący. Dlatego najważniejszą dla mnie sprawą jest atmosfera oraz właściwe podejście. Tak byś się stresowała się, by wszystko odbyło się na jasnych zasadach, w warunkach dających Ci poczucie bezpieczeństwa, tak byś wiedziała czego dokładnie się spodziewać.

Na początek parę słów o mnie. Mam 37 lat. Jestem bardzo wysoki i mam to w genach, dziecko też takie będzie. Jestem brunetem, mam piękne brązowe oczy. Zdrowy i nie mam w rodzinie żadnych obciążeń genetycznych czy nowotworowych. Krew AB+. Wyższe wykształcenie, praca umysłowa, brak konfliktów z prawem. To tak na początek :D

To co mogę Ci zagwarantować to pełna dyskrecja. Całość załatwimy tak, by po udanym zapłodnieniu kontakt się urwał i byśmy nigdy już nie mogli się znaleźć. Bez nazwisk. Numerów telefonów. Adresów. I niepotrzebnych szczegółów ułatwiających odszukanie się. Robimy swoje, dajesz znać że się udało i na tym nasza znajomość się kończy.

Uważam, że aby możliwe było wytworzenie miłej, możliwie jak najmniej stresującej atmosfery, dobrze jest nawiązać jakiś pozytywny kontakt. Chętnie więc przed spotkaniem popiszę, tak by "odczarować" siebie nawzajem i trochę przełamać pierwsze lody.

Warszawa i tutaj się spotkam.

Jeśli jesteś zainteresowana to napisz wiadomość na forum. To pierwszy krok do spełnienia Twojego marzenia o macierzyństwie :)
Aniolki18
Posty: 39
Rejestracja: 20 grudnia 2023, 07:05 - śr

Re: pomogę Ci zajść w ciążę i to w fajnej atmosferze! :)

Post autor: Aniolki18 »

Cześć. Jesteśmy dwoma kobietami ,tak lesbijkami . Chcemy ,pragniemy dziecka ale niestety nie poradzimy sobie same.
Od Ciebie oczekujemy nasienia (metoda kubeczkowa) , zdjęcia bo jednak chciałyśmy zobaczyć jak wyglądasz, krótkiej rozmowy i tego że nie będziesz chciał kontaktu z dzieckiem. Od nas możesz liczyć na dyskrecję, po spotkaniu urywamy kontakt 🙂. Pozdrawiamy 🙂
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post