Wyłącznie metoda kubeczkowa Śląsk- bardzo skutecznie.

:arrow: Dawcy spermy z woj. śląskiego
Willi
Posty: 3
Rejestracja: 23 lutego 2020, 09:31 - ndz

Wyłącznie metoda kubeczkowa Śląsk- bardzo skutecznie.

Post autor: Willi »

Cześć,
Mój wpis adresowany jest dla kobiet i par, które pragną począć dziecko wyłączenie poprzez metodę kubeczkową. Jestem doświadczonym dawcą nasienia, udało mi się już pomóc wielu Kobietą w poczęciu upragnionego Dziecka poprzez metodę kubeczkową.
Mam 32 lat, jestem w pełni zdrowy psychicznie i fizycznie pod każdym względem. Mam jasnoniebieskie oczy, średniego wzrostu, sylwetka wysportowana. Moja grupa krwi to 0RH+. Jestem osobą bardzo kulturalną i otwartą na drugiego człowieka również na pary homoseksualne. Jestem bardzo komunikatywny. Można ze mną porozmawiać na wiele tematów ponieważ mam wiele zainteresowań. Głównie spory i zwierzęta :) Posiadam wykształcenie wyższe.
Moja pomoc jest całkowicie bezpłatna.
Mam już za sobą wiele skutecznych prób poczęcia w wyniku zastosowania metody kubeczkowej. Wiem na co zwrócić uwagę aby po prostu się udało:)
Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami z zainteresowanymi osobami. Po to abyście już po pierwszej próbie, mogły cieszyć się z upragnionej ciąży i uniknęły błędów, które uniemożliwiają skuteczność tej metody.
Posiadam wszystkie aktualne wyniki badań na choroby przenoszone drogą płciową. Nie jestem obciążony żadnymi wadami genetycznymi. Również w mojej rodzinie nie występują żadne obciążenia genetyczne. Wszystkie Dzieciaki, które do tej pory urodziły się z udziałem mojej pomocy są w pełni zdrowe i piękne.
Mieszkam na Śląsku i w tym obrębie mogę dojechać do Was, osoby z poza Śląska zapraszam do przyjazdu do Tychów.
Zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu poprzez wiadomość prywatną lub na mail: inseminacja@interia.pl
Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam serdecznie:)
Willi
Posty: 3
Rejestracja: 23 lutego 2020, 09:31 - ndz

Re: Wyłącznie metoda kubeczkowa Śląsk- bardzo skutecznie.

Post autor: Willi »

Aktualne
Willi
Posty: 3
Rejestracja: 23 lutego 2020, 09:31 - ndz

Re: Wyłącznie metoda kubeczkowa Śląsk- bardzo skutecznie.

Post autor: Willi »

Aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post