Szukamy dawcy

:arrow: np. Bydgoszcz i Toruń
Orkan
Posty: 1
Rejestracja: 27 stycznia 2024, 10:41 - sob

Szukamy dawcy

Post autor: Orkan »

Witam serdecznie
Wraz z mężem szukamy dawcy spermy. Interesuje Nas wyłącznie metoda kubeczkowa. Fajnie było by dobry duszek byl blondynem o niebieskich oczach i miał wyniki badań. Pełna dyskrecja i anonimowość. Tylko poważne propozycje. Pozdrawiamy
sneforov
Posty: 296
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Szukamy dawcy

Post autor: sneforov »

Cześć:) Mogę pomóc. 34 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. IQ: 130. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Katowice.
Email: sneforov@gmail.com
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Tulipan »

Witam. Jeżeli naprawdę pani potrzebuje dawcy to zgadzam się oddać do kubeczka. Jestem niebieskookim, blondynem,mam własne zdrowe dzieci czyli jestem płodny i niebędzie problemu. Wymagam dyskrecji. Tel 500278375 Bydgoszcz
Decimus Meridus
Posty: 22
Rejestracja: 01 marca 2023, 12:32 - śr

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Decimus Meridus »

Mogę pomóc
Szatyn, oczy szare, wzrost 180 cm, waga 83 kg, grupa krwi Arh D+, wykształcenie wyższe, pomoże w szczęściu.
Sweetfather
Posty: 14
Rejestracja: 03 maja 2022, 14:22 - wt

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Sweetfather »

37 latek
Gostyń Wlkp
187 cm wzrostu, 76 kg wagi
Pracuje, wlasne M.
Pomogę kobietom, parom lub poznam kobietę do założenia rodziny
posiadam aktualne badania
Zapraszam
bialygostyn@wp.pl
tel. 66027261
Selvus
Posty: 13
Rejestracja: 12 lutego 2024, 08:18 - pn

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Selvus »

Czesc, jeżeli nadal nie znalazłaś odpowiedniego dawcy to chętnie nim zostanę. Mam 30l, 183cm, 88kg, ciemne włosy, oraz niebieskie oczy. Prowadzę zdrowy tryb życia, dużo pływam i staram się dobrze odżywiać. Oczywiście Mam aktualne badania, ale jeżeli zdecydujesz się żebym to ja pomógł Ci zostać mama to badania wykonam ponownie. Odezwij się, a ja chętnie opowiem Ci o sobie coś więcej, oraz wyślę zdjęcie...
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Michał ogier »

Orkan pisze: 27 stycznia 2024, 15:05 - sob Witam serdecznie
Wraz z mężem szukamy dawcy spermy. Interesuje Nas wyłącznie metoda kubeczkowa. Fajnie było by dobry duszek byl blondynem o niebieskich oczach i miał wyniki badań. Pełna dyskrecja i anonimowość. Tylko poważne propozycje. Pozdrawiamy
Witam I pozdrawiam, zapraszam do korespondencji esemes 724392566tylko.
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukamy dawcy

Post autor: Tulipan »

Witam. Poważnie, dyskretnie. Tel 500278375 Bydgoszcz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post