Małżeństwo pilnie szuka dawcy nasienia z aktualnymi badaniami- metoda kubeczkowa [tylko Warszawa lub okolice]

:arrow: np. Warszawa i Radom
Joe
Posty: 1
Rejestracja: 03 lutego 2024, 17:50 - sob

Małżeństwo pilnie szuka dawcy nasienia z aktualnymi badaniami- metoda kubeczkowa [tylko Warszawa lub okolice]

Post autor: Joe »

Witamy.

Zgłoszenia zawierające aktualne badania wirusologiczne, genetyczne i nasienia (jeśli są) prosimy kierować pod adres email joe@poczta.onet.eu.

Tylko Warszawa lub okolice.

Pozdrawiamy
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2024, 14:21 - ndz przez Joe, łącznie zmieniany 1 raz.
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Małżeństwo szuka dawcy nasienia z aktualnymi badaniami- metoda kubeczkowa [tylko Warszawa lub okolice]

Post autor: sneforov »

Cześć:) Mogę pomóc. 34 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. IQ: 130. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Katowice.
Email: sneforov@gmail.com
wegas333
Posty: 306
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Małżeństwo pilnie szuka dawcy nasienia z aktualnymi badaniami- metoda kubeczkowa [tylko Warszawa lub okolice]

Post autor: wegas333 »

Mogę pomóc pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post