Poszukujemy dawcy spermy

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Kamsam9876
Posty: 1
Rejestracja: 04 lutego 2024, 15:32 - ndz

Poszukujemy dawcy spermy

Post autor: Kamsam9876 »

Hej wszystkim, jesteśmy parą kobiet w związku od ponad 4 lat, po ślubie za granicą, szukamy mężczyzny do zapłodnienia :)
Interesuje nas wyłącznie metodą kubeczkową, żeby potencjalny tatuś był zdrowy (podczas spotkania preferujemy aktualne badania na wszelkie choroby) :)
Nie chcemy też żeby „druga strona” wykazywała jakikolwiek kontakt z dzieckiem, jak to się mówi „do bramy i się nie znamy”. 😄
Mieszkamy w Poznaniu ale kilometry nie są dla nas problemem. Wiadomo jeśli chodzi o kwestie finansowe, są one do dogadania w miarę racjonalnych pieniądzach :D
Potencjalne osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres e-mail: kamsam9876@op.pl ;)
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Poszukujemy dawcy spermy

Post autor: Tulipan »

Hej. Jestem zdrowym tatusiem dwójki córek. Mogę oddać do kubeczka kilka razy. Po udanym więcej się nie spotkamy, a przede wszystkim oczekuję dyskrecji i zapewniam dyskrecje. Badania zrobię i przedstawie tylko muszę wiedzieć jakie. Odpowiadam na smsy. Tel 500278375 pozdrawiam
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 295
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Poszukujemy dawcy spermy

Post autor: sneforov »

Cześć:) Mogę pomóc. 34 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. IQ: 130. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Katowice.
Email: sneforov@gmail.com
artur45
Posty: 56
Rejestracja: 01 lutego 2020, 17:21 - sob

Re: Poszukujemy dawcy spermy

Post autor: artur45 »

Witajcie

Jestem dojrzałym mężczyzna i doświadczonym dawcą w wieku 49 (ale wciąż wyglądajacym na trzydzieści parę:-) Brunet o piwnych oczach, 178 wzrostu. Grupa Brh+. Wykształcenie wyższe z zawodu architekt, mający wiele zainteresowań - historia, turystyka, sport (wciąż pływam i uprawiam Aikido). Bez nałogów, nigdy nie palący. Ojciec dumny z swoich dwóch synów z małżenstwa w wieku 21 i 8 lat oraz dwóch córek poczętych poprzez tą stronę. Uszczęśliwię Was najwiekszym darem jakim jest życie i radość patrzenia na rosnące maleństwo:-)
Posiadam komplet badań wirusologicznych.
arkoniusz80@wp.pl
Pozdrawiam Artur
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post