Założmy rodzinę

:arrow: Miłość bez szukania przygód.
family_man
Posty: 9
Rejestracja: 05 marca 2024, 22:08 - wt

Założmy rodzinę

Post autor: family_man »

Witam!

Jestem prawie 30-letnim, atrakcyjnym i sympatycznym mężczyzną na poziomie, który pragnie założyć rodzinę z odpowiedzialną, inteligentną i miłą kobietą. Jestem gotów na zostanie tatą i wspólne wychowywanie dziecka w przyjacielskiej, wspierającej atmosferze - najchętniej w ramach białego związku i ewentualnego małżeństwa, choć sam co-parenting na ustalonych przez nas zasadach również wchodzi w grę.

Kilka słów o mnie - wysoki, szczupły, przystojny brunet o nieco południowej urodzie, ambitny, rozsądny i inteligentny. Mieszkam w Łodzi, pracuję w Warszawie (głównie zdalnie), przez co szukam partnerki z okolic województw łódzkiego i mazowieckiego. Jestem przekonany, że świetnie sprawdziłbym się w roli taty - jestem odpowiedzialny, zrównoważony, mam dobry kontakt z dziećmi i duże pokłady miłości, które chciałbym przelać na swoje pociechy.

Więcej informacji w korespondencji prywatnej, tu na forum lub za pośrednictwem maila - rodzinny_ant@o2.pl

Zachęcam do kontaktu. Jeśli jesteś zainteresowana, napisz - spotkamy się na kawie i ocenimy, czy między nami "klika" i czy jest szansa na głębszą relację, a docelowo spełnienie wspólnych marzeń o założeniu szczęśliwej rodziny ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post