Śląsk Chcę zostać młodą mamą 💕

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
floweinmy
Posty: 1
Rejestracja: 11 marca 2024, 21:14 - pn

Śląsk Chcę zostać młodą mamą 💕

Post autor: floweinmy »

Hej :roll:
Chciałabym spełnić swoje wieloletnie marzenie zostania młodą mamą. Pomimo wieku jestem pewna że byłabym w stanie poświęcić się w 100% dziecku i jego potrzebom. Dać mu akceptację której sama nie zaznałam. Stworzyć szczęśliwą rodzinę zbudowaną na zaufaniu i trosce. Czytam wiele artykułów w szczególności świętej pamięci Janusza Korczaka o tym jak prawidłowo pracować z maluszkiem, zbudować zdrową więź. Nie wyobrażam sobie żeby kiedykolwiek zastosować wobec jakiegokolwiek dziecka przemoc.

Mam prawie 18 lat i naturalną typowo słowiańską urodę - blond włosy oraz niebieskie oczy podchodzące pod szarawą barwę. Mierzę 170 centymetrów noszę L/XL chociaż aktualnie jestem na diecie.

Choruje na cukrzycę typu I przy czym warto wspomnieć że wbrew powszechnemu przekonaniu nie jest to choroba dziedziczna a odpowiednia suplementacja organizmu zeruje jej wystąpienie.

Mam energiczną osobowość lubię niespodzianki i nowe miejsce, a podróże nawet te najbliższe są moim ulubionym zajęciem. W wolnym czasie bardzo dużo czytam, chętnie rozmawiam o książkach czy wrażeniach z filmu. Wychodze z znajomymi, znam dobrze język angielski, przez cztery lata uczyłam się mandaryńskiego z pisownią uproszczoną a aktualnie rozpoczynam naukę rosyjskiego.

Proszę żebyś od razu napisał jak widzisz taką relację czy byłbyś zainteresowany wspólnym wychowaniem dziecka na zasadzie związku a może odwiedzanie lub otrzymywanie zdjęć raz na jakiś czas
Awatar użytkownika
sneforov
Posty: 296
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Śląsk Chcę zostać młodą mamą 💕

Post autor: sneforov »

Cześć:)
Pomogę zajść w ciążę.

34 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg.
Grupa krwi ARhD+.
IQ: 130.

Atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami za 5 lat.
Aktualne badania 2024.
Metoda do ustalenia - kubeczkowa lub klasyczna.
Nie oczekuję wynagrodzenia.

Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Wykształcenie wyższe. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Bruno8
Posty: 99
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Śląsk Chcę zostać młodą mamą 💕

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Mam na imię Andrzej,mam 40 lat.Nie mam nałogów.Lubie jazdę na rowerze,wędrówki po górach i pływanie kajakiem.Chetnie ci pomogę zostać mamą.Chcialbym mieszkać z tobą,nie kochanie musimy brać ślub.Chce chodzić z tobą do lekarza i chciałbym być przy porodzie.Chce zajmować się tobą i dzieckiem.Jesli jesteś zainteresowana to napisz 609742627
Szukam żony
Mariusz 30
Posty: 134
Rejestracja: 28 marca 2022, 05:49 - pn

Re: Śląsk Chcę zostać młodą mamą 💕

Post autor: Mariusz 30 »

Cześć chętnie cie poznam pisz mariuszujaworek@gmail.com
Zefek
Posty: 2
Rejestracja: 15 lutego 2024, 19:02 - czw

Re: Śląsk Chcę zostać młodą mamą 💕

Post autor: Zefek »

Cześć napisz na feradr963@gmail.com to dogadamy szczegóły ale raczej w grę wchodzi trwalsze relacja
TwojDawca
Posty: 4
Rejestracja: 24 lutego 2024, 23:15 - sob

Re: Śląsk Chcę zostać młodą mamą 💕

Post autor: TwojDawca »

Hej 😀 mogę pomóc i mogę razem wychować. Forma relacji zależy od Ciebie. Mam swoje mieszkanie ani Tobie ani dziecku niczego nie zabraknie. Mam dobre geny. Z wykształcenia jestem informatykiem. Moja grupa krwi
brh +. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
Patryq0521
Posty: 7
Rejestracja: 25 marca 2024, 00:03 - pn

Re: Śląsk Chcę zostać młodą mamą 💕

Post autor: Patryq0521 »

Cześć chętnie się poznam mam 19 lat pisz ;)
Sport35
Posty: 13
Rejestracja: 21 stycznia 2022, 00:00 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Śląsk Chcę zostać młodą mamą 💕

Post autor: Sport35 »

Muskularny 37-latek zaprasza na dwie noce do mnie do Warszawy. Penis 18 cm daleko strzela. Napisz do mnie na priv
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Śląsk Chcę zostać młodą mamą 💕

Post autor: Tulipan »

Cześć. Pomogę Tobie zostać mamą. Jestem zdrowym mężczyzną i mogę zrobić to za darmo.
Patryq0521
Posty: 7
Rejestracja: 25 marca 2024, 00:03 - pn

Re: Śląsk Chcę zostać młodą mamą 💕

Post autor: Patryq0521 »

Heej chętnie pomogę i zostanę tatą odezwij się;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post