Szukam

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
maybebaby2024
Posty: 1
Rejestracja: 20 marca 2024, 15:33 - śr

Szukam

Post autor: maybebaby2024 »

Cześć.

Napiszę tutaj kilka ogólnych informacji o sobie, a w kwestii szczegółów zapraszam wstępnie zainteresowaną osobę do prywatnego kontaktu email. Proszę o wyrozumiałość, nie pisałem nigdy takiego anonsu. Wolę być nadmiernie szczery, aby uniknąć nieporozumień.

Skończyłem 40lat, choć podobno niekoniecznie to widać. Mam prawie 190cm i ważę niecałe 80kg. Włosy blond, bez ubytków. Oczy niebiesko-szare. Dbam o zdrowie, prawidłowo się odżywiam, regularnie ćwiczę i wykonuję podstawowe badania. Nie mam szkodliwych nałogów, ani przewlekłych chorób. Myślę, że nie powinno być zastrzeżeń co do ogólnej aparycji.

Mam solidne, wyższe wykształcenie i niezłą (w mojej opinii) pracę. Moje sytuacja jest w pełni stabilna i nie widzę zagrożeń, aby miało się to zmienić.

Tzw. „czysta karta”, mieszkam sam. Byłem w wieloletnich związkach, ale ogólnie nie mam szczęścia w miłości. Mój instynkt mnie w tym względzie zawsze zawodzi. Jako, że mimo wszystko nie chciałby, aby w życiu ominęło mnie doświadczenie rodzicielstwa postanowiłem spróbować poszukać „z rozsądku”.

W nieodległej perspektywie planowałbym posiadanie jednego dziecka. Nie potrafię dziś potwierdzić, ani wykluczyć czy chciałbym więcej. Z potencjalną partnerką chciałbym się wcześniej dobrze poznać i sprawdzić, czy sobie odpowiadamy na różnych płaszczyznach. Wiem, że trzeba się sprężać i nie oczekuję magii, ani „koniunkcji dusz”, ale mam nadzieję zbudować zdrowy związek kohabitacyjny. Uważam, że to gra zespołowa, a dziecko potrzebuje stałej obecności obojga rodziców. Mogę rozważyć inne propozycje i zdaję sobie sprawę, że to nie tylko moja decyzja. Proszę jedynie o szczerość w tym zakresie.

Najchętniej poznam kogoś z województwa kujawsko-pomorskiego, chyba, że nie jesteś przywiązana do swojego miejsca zamieszkania. Raczej myślę o osobie bezdzietnej w wieku minimum umożliwiającym podjęcie świadomej i przemyślanej decyzji, a maksimum umożliwiającym zdrową i bezpieczną ciążę. Reszta jest płynna i indywidualna.

maybebaby2024@proton.me
whitelotus
Posty: 8
Rejestracja: 18 marca 2024, 17:21 - pn

Re: Szukam

Post autor: whitelotus »

Odezwij się:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post