Pomogę w Zapłodnieniu

:arrow: Dawcy życia z woj. mazowieckiego
Regulamin forum
Można ogłosić się tylko w 1. województwie lub dziale ogólnym.
DawDaw12
Posty: 1
Rejestracja: 07 lipca 2021, 00:28 - śr

Pomogę w Zapłodnieniu

Post autor: DawDaw12 »

Witam ,tak jak w tytule pomogę potrzebującym panią w zapłodnieniu. Zrobię to bezinteresownie. Zasada- robię co potrzeba i się nie znamy. Coś o mnie- jestem osobą o wielu zainteresowaniach ( między innymi sport ,pożarnictwo ,wędkarstwo itd - jest tego więcej ) . Mam 170 cm wzrostu , jestem średniej budowy ciała , posiadam silny i mocny orgazm , bardzo rzadko choruje , nie pije praktycznie alkoholu ( może on dla mnie nie istnieć 😉) . Mam już silna, i zdrowa córkę. Zapraszam do kontaktu - udzielę więcej interesujących cię informacji
Maluszekokruszek95
Posty: 31
Rejestracja: 17 listopada 2023, 19:55 - pt

Re: Pomogę w Zapłodnieniu

Post autor: Maluszekokruszek95 »

Witam skąd jesteś?
Aniolki18
Posty: 39
Rejestracja: 20 grudnia 2023, 07:05 - śr

Re: Pomogę w Zapłodnieniu

Post autor: Aniolki18 »

Czesc .Jesteśmy dwoma kobietami ,tak lesbijkami . Chcemy ,pragniemy dziecka ale niestety nie poradzimy sobie same.
Od Ciebie oczekujemy nasienia (metoda kubeczkowa) , zdjęcia bo jednak chciałyśmy zobaczyć jak wyglądasz, krótkiej rozmowy i tego że nie będziesz chciał kontaktu z dzieckiem. Od nas możesz liczyć na dyskrecję, po spotkaniu urywamy kontakt 🙂. Pozdrawiamy 🙂. Ps oczywiście zdjęcie również wyślemy a Twoje po zobaczeniu usuniemy 🙂to nasz mail tosia18@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post