Nasze szczęście

:arrow: np. Warszawa i Radom
Aniolki18
Posty: 39
Rejestracja: 20 grudnia 2023, 07:05 - śr

Nasze szczęście

Post autor: Aniolki18 »

Cześć. Tak po kródce opiszę nas mamy po 32 i 33 lata. Jesteśmy parą dziewczyn (lesbijki) pragnących dziecka ,największego skarbu na świecie.Ze względu na typ związku preferujemy tylko metodę kubeczkową . Jestemy wykrztałcone, pracujemy i możemy zapewnić ,że niczego dziecku nie zabraknie. Mieszkamy w Warszawie i tu chcemy się spotkać.
Szukamy mężczyzny który będzie miał tak do 38 lat ,niebieskie oczy to wymóg konieczny i badania również wymóg konieczny 🙂. Niestety różni tu są mężczyzni i niestety raz juz się nadziałysmy. Pozdrawiamy serdecznie 🙂
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2024, 18:09 - pn przez Aniolki18, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawełmaj
Posty: 53
Rejestracja: 05 stycznia 2021, 01:05 - wt

Re: Nasze szczęście

Post autor: Pawełmaj »

Mam 42 lata szczupły zadbany ciemno ładny o niebieskich oczach.
Mam dwójkę dzieci w wieku 3latka córka i 1 roczek syn. Ostatnio pomogłem parze z Niemiec metoda kubeczkowa z pełnym sukcesem.
Mogę Pani pomóc metodę oczywiście wybiera Pani. Zachowuje pełna dyskrecję i anonimowość i tego samego oczekuje. Za pomoc nie oczekuje żadnej gratyfikacji.
Pozdrawiam
Mój e-mail: majdanpawel@wp.pl
Jeśli miała by Pani jakieś pytania proszę pytać śmiało
artur45
Posty: 55
Rejestracja: 01 lutego 2020, 17:21 - sob

Re: Nasze szczęście

Post autor: artur45 »

Witaj

Jestem dojrzałym mężczyzna i doświadczonym dawcą w wieku 49 (ale wciąż wyglądajacym na trzydzieści parę:-) Brunet o piwnych oczach, 178 wzrostu. Grupa Brh+. Wykształcenie wyższe z zawodu architekt, mający wiele zainteresowań - historia, turystyka, sport (wciąż pływam i uprawiam Aikido). Bez nałogów, nigdy nie palący. Ojciec dumny z swoich dwóch synów z małżenstwa w wieku 21 i 8 lat oraz dwóch córek poczętych poprzez tą stronę. Uszczęśliwię Cię najwiekszym darem jakim jest życie i radość patrzenia na rosnące maleństwo:-)
Posiadam komplet badań wirusologicznych.

arkoniusz80@wp.pl
Pozdrawiam A.
lieutenant_wolf
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2023, 20:21 - wt

Re: Nasze szczęście

Post autor: lieutenant_wolf »

Tylko i wyłącznie metoda naturalna
wzorowe_geny
Posty: 53
Rejestracja: 23 maja 2020, 14:13 - sob

Re: Nasze szczęście

Post autor: wzorowe_geny »

jesteście "wykrztałcone" "po kródce"? teraz pytanie czym jest ta "kródka"? ;)
Michał.jami
Posty: 100
Rejestracja: 17 maja 2023, 19:27 - śr

Re: Nasze szczęście

Post autor: Michał.jami »

Hej, chętnie pomoge pisz na michal.jami@interia.pl mam 28 lat zdrowy aktualne badania 186cm tylko metoda naturalna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post