Witam,
Jakaś kobieta może nie ma obecnie planów na sylwestra lub ogólnie w dni świąteczne i chce się może spotkać, pogadać lub coś?
Jestem z Łodzi i też obecnie bez planów.
W razie co zapraszam do rozmowy
Dobrego dzionka dla każdego kto tu zajrzy
Spotkanie na sylwestra
-
- Podobne tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatni post
-
- 2 Odpowiedzi
- 339 Odsłony
-
Ostatni post autor: On33wlkp
-
- 2 Odpowiedzi
- 339 Odsłony
-
Ostatni post autor: Damson909
-
- 1 Odpowiedzi
- 865 Odsłony
-
Ostatni post autor: Prawiczek on