Ojciec dla Dziecka Pary homoseksualnej
: 06 stycznia 2026, 08:21 - wt
Witajcie,
ogłoszenie adresowane jest dla kobiet (par) homoseksualnych, które pragną posiadać dziecko z jednym mężczyzną i utrzymywać z nim kontakt, tak aby dziecko miało kontakt z ojcem .
Mam 33 lata, jestem w pełni zdrowym psychicznie i fizycznie mężczyzną. Przystojnym brunetem o niebieskich oczach. Moja grupa krwi to 0RH+. Jestem osobą bardzo tolerancyjną i otwartą na drugiego człowieka. Można ze mną porozmawiać na każdy temat.
Pragnę posiadać dziecko/dzieci i utrzymywać z nimi kontakt, uczestniczyć w ich wychowaniu najlepiej z parą lesbijek. Wszystkie warianty wchodzą w grę oczywiście za obopólna akceptacją.
Nie jestem obciążony żadnymi wadami genetycznym.
Prowadzę zdrowy tryb życia, zdecydowanie stronie od używek.
Mieszkam na Śląsku i w tym obrębie chciałbym kogoś poznać nie wykluczam jednak pary z poza Śląska.
Zachęcam do kontaktu poprzez wiadomość prywatną lub na mail: inseminacja@interia.pl
Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam serdecznie:)
ogłoszenie adresowane jest dla kobiet (par) homoseksualnych, które pragną posiadać dziecko z jednym mężczyzną i utrzymywać z nim kontakt, tak aby dziecko miało kontakt z ojcem .
Mam 33 lata, jestem w pełni zdrowym psychicznie i fizycznie mężczyzną. Przystojnym brunetem o niebieskich oczach. Moja grupa krwi to 0RH+. Jestem osobą bardzo tolerancyjną i otwartą na drugiego człowieka. Można ze mną porozmawiać na każdy temat.
Pragnę posiadać dziecko/dzieci i utrzymywać z nimi kontakt, uczestniczyć w ich wychowaniu najlepiej z parą lesbijek. Wszystkie warianty wchodzą w grę oczywiście za obopólna akceptacją.
Nie jestem obciążony żadnymi wadami genetycznym.
Prowadzę zdrowy tryb życia, zdecydowanie stronie od używek.
Mieszkam na Śląsku i w tym obrębie chciałbym kogoś poznać nie wykluczam jednak pary z poza Śląska.
Zachęcam do kontaktu poprzez wiadomość prywatną lub na mail: inseminacja@interia.pl
Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam serdecznie:)