Cześć,
jesteśmy parą gejów i poszukujemy kobiety lub pary, która myśli o posiadaniu dziecka i chciałyby wychować je wspólnie z ojcami.
Mamy 36 i 41 lat, i chcielibyśmy mieć dzieci i dzielić się obowiązkami i wychowaniem.
Jeżeli jesteś/jesteście zainteresowane to proszę o wiadomość. Chętnie porozmawiamy o tym czy mamy wspólną wizję.
Mieszkamy w Warszawie i poszukujemy osób z Warszawy.
Szukamy pary lub singielki - przyszłej mamy z Warszawy
-
- Podobne tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatni post
-
- 7 Odpowiedzi
- 1216 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jarek skromny
-
- 4 Odpowiedzi
- 1308 Odsłony
-
Ostatni post autor: Milan
-
- 0 Odpowiedzi
- 655 Odsłony
-
Ostatni post autor: Kacper098765
-
- 5 Odpowiedzi
- 997 Odsłony
-
Ostatni post autor: Skutecznydawca
-
- 1 Odpowiedzi
- 242 Odsłony
-
Ostatni post autor: sidmal