Drogie Panie,
mieszkam w Krakowie i tu mam pracę (która zostawia mi dużo czasu np. na zajmowanie się dzieckiem, gdybym je miał), jestem stanu wolnego. Chciałbym mieć dziecko lub dwa i je wspólnie z ich matką wychowywać. Mój adres: u2013031093@gmail.com
Marek
Chcę mieć dziecko - Kraków
-
- Podobne tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatni post
-
- 10 Odpowiedzi
- 348 Odsłony
-
Ostatni post autor: Jarek skromny
-
- 4 Odpowiedzi
- 1413 Odsłony
-
Ostatni post autor: xxx43latek
-
- 1 Odpowiedzi
- 1775 Odsłony
-
Ostatni post autor: fox
-
- 5 Odpowiedzi
- 1332 Odsłony
-
Ostatni post autor: Anna9999
-
- 2 Odpowiedzi
- 568 Odsłony
-
Ostatni post autor: Chetnydawcakrakow