Para z Gdanska szuka dawcy
: 03 czerwca 2026, 02:09 - śr
Szukamy dawcy nasienia – pilne
Wraz z partnerka od dłuzszego czasu staramy sie o dziecko jednak z powodu mojej bezplodnosci nie jest to mozliwe w sposob naturalny. Jest to dla nas bardzo wazna sprawa i decyzja w pelni przemyslana. Niestety nie stac nas na in vitro dlatego szukamy innego rozwiazania bo juz naprawde nie wiemy co robic.
Poszukujemy odpowiedzialnego dawcy nasienia ktory pomoze nam spelnic marzenie o wlasnym dziecku. Zalezy nam wylacznie na zaplodnieniu droga kubeczkowa. Oczekujemy aktualne badania uczciwosci i powaznego podejscia do sprawy mile widziane doswiadczenie w tego typu sytuacjach oraz tego zeby byla to osoba ktora nie tylko bedzie dawca ale rowniez pomoze nam przejsc przez caly proces i doradzic jak to najlepiej zorganizowac.
Oferujemy wynagrodzenie i napewno sie dogadamy bo jestesmy normalni i nie robimy problemow wszystko do ustalenia tak zeby kazdemu pasowalo. Zalezy nam na kims odpowiedzialnym kto rozumie powage sytuacji i podejdzie do niej w porzadku i uczciwie.
Dla nas to bardzo wazne wydarzenie w zyciu i chcemy to zrobic dobrze choc nie jest latwo. Jesli jestes zainteresowany i spelnasz powyzsze warunki prosimy o kontakt.
Wraz z partnerka od dłuzszego czasu staramy sie o dziecko jednak z powodu mojej bezplodnosci nie jest to mozliwe w sposob naturalny. Jest to dla nas bardzo wazna sprawa i decyzja w pelni przemyslana. Niestety nie stac nas na in vitro dlatego szukamy innego rozwiazania bo juz naprawde nie wiemy co robic.
Poszukujemy odpowiedzialnego dawcy nasienia ktory pomoze nam spelnic marzenie o wlasnym dziecku. Zalezy nam wylacznie na zaplodnieniu droga kubeczkowa. Oczekujemy aktualne badania uczciwosci i powaznego podejscia do sprawy mile widziane doswiadczenie w tego typu sytuacjach oraz tego zeby byla to osoba ktora nie tylko bedzie dawca ale rowniez pomoze nam przejsc przez caly proces i doradzic jak to najlepiej zorganizowac.
Oferujemy wynagrodzenie i napewno sie dogadamy bo jestesmy normalni i nie robimy problemow wszystko do ustalenia tak zeby kazdemu pasowalo. Zalezy nam na kims odpowiedzialnym kto rozumie powage sytuacji i podejdzie do niej w porzadku i uczciwie.
Dla nas to bardzo wazne wydarzenie w zyciu i chcemy to zrobic dobrze choc nie jest latwo. Jesli jestes zainteresowany i spelnasz powyzsze warunki prosimy o kontakt.