inteligentny, przystojny, zadbany, 28 latek - cala polska

Ogłoszenia dawców spermy
togusa666
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwietnia 2013, 00:34 - śr

inteligentny, przystojny, zadbany, 28 latek - cala polska

Post autor: togusa666 »

witam

jestem 28 letnim mężczyzna
wzrost - 198cm
waga - 100kg
oczy - niebieskie
kolor włosów - ciemny szatyn
grupa krwi - A+
nie palący

wszyscy się 'prezentują" jako młodzi, przystojni, w dodatku altruiści, których jedyne co interesuje to chęć pomocy innym czyt. seks za kasę, proszę... ;)

w moim przypadku jest inaczej... to co oferuje traktuje jako usługę płatną, a moje geny za wysokiej jakości towar, który może być twój. zabrzmiało jak reklama - dobrze tak, miało być - zainteresowana - czytaj dalej.

jestem wykształconym (wyższe magisterskie, wynik bdb - żadna zaoczna prywatna wyższa szkoła czegoś tam, itp.) - do weryfikacji. wykształcenie idzie w parze z moją inteligencją, akurat na to w dużej mierze mieli wpływ i moi rodzice (wykształceni, oczytani - pracujący umysłowo - oboje powszechnie uznaniu za osoby ładne). dużo czytam, interesuję się wieloma rzeczami, nie ograniczam się. to samo tyczy się mojej aparycji. dbam o siebie i wcale nie robię tego tylko "dla tego projektu". ze sportem mam do czynienia aktywnie - nie przed tv - (pływanie, biegi, rower, narty, góry).

lubię podróżować - stad tez m.in, wzmianka o całej polsce.

ze swojej strony gwarantuje przede wszystkim zgodność opisu z ww., dyskrecje.

czego oczekuje - adekwatnej rekompensaty finansowej oraz aktualnego badania na test hiv. z mojej strony to samo

INTERESUJĄ MNIE POWAŻNE OFERTY (to nie jest sex czat)

ps. jest to mój debiut, wiec z góry przepraszam za chaotyczność oraz ewentualny brak pożądanych informacji.

pozdrawiam togusa666@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post