Gej szuka lesbijki

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Ireneusz_M
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwietnia 2013, 18:36 - ndz

Gej szuka lesbijki

Post autor: Ireneusz_M »

Na początku chciałbym napisać kilka zdań do tych którzy tak głośno przeciwstawiają się posiadaniu i wychowywaniu dzieci przez osoby homoseksualne.
Każdy z nas, a szczególnie na tym portalu, wie doskonale co to jest potrzeba posiadania i wychowywania małego człowieka. Ta potrzeba motywowana jest chęcią przekazania młodemu człowieczkowi wszystkiego co mamy najlepsze w sobie, wspierania naszego dziecka w każdej chwili jego życia, cieszenia się z jego sukcesów, bycia podporą w trudnych momentach, nauczenia odpowiedzialności i samodzielności. Po prostu wszyscy chcemy aby nasze dzieci były w przyszłości dobrymi ludźmi! Preferencje seksualne rodziców nie mają tu żadnego znaczenia, gdyby było odwrotnie to homoseksualistów w ogóle nie byłoby, bo przecież wychowywani byli przez rodziców o orientacji heteroseksualnej. Rozumiem, że ta sytuacja może początkowo być trudna, ale tylko i wyłącznie przez nastawienie części społeczeństwa, dla dziecka natomiast najważniejsze jest to aby było kochane i mogło kochać swoich rodziców.

Teraz pozwolę sobie napisać zasadniczą treść mojego ogłoszenia. Jestem 28latkiem, wykształcony szukam dziewczyny lub pary dziewczyn, które również myślą o posiadaniu potomstwa. Mój mail: ireneo000007@gmail.com
25Dziobak
Posty: 5
Rejestracja: 08 stycznia 2013, 00:37 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gej szuka lesbijki

Post autor: 25Dziobak »

Hej przyjacielu !

Jestem w takiej samej sytuacji !

Zapraszam na profil na fejsie, musimy wyjść do ludzi z naszymi pragnieniami, żeby nas zobaczyli https://www.facebook.com/pages/Chc%C4%9 ... 8034659256

Bo chcę mieć dziecko i żadne problemy nie mogą w tym przeszkodzić ! Myśl odważnie, a wierzę, że się uda, popieram z całej siły !
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post