27-latek zapłodni zdecydowaną kobietę.

Ogłoszenia dawców spermy
Maverickk69
Posty: 1
Rejestracja: 11 września 2013, 00:28 - śr

27-latek zapłodni zdecydowaną kobietę.

Post autor: Maverickk69 »

Witam mam 27 lat i chętnie pomogę zajść w ciąże zdecydowanej kobiecie najlepiej ze Śląska bo tu mieszkam a konkretnie w okolicach Katowic. Mogę również dojechać ale to już wymaga korespondencji. Przede Wszystkim liczy się dla mnie 100% dyskrecja. Nie jestem masowym zapładniaczem = zboczeńcem i nie lecę na każde zawołanie o potrzebie spermy gdyż cenię swoją osobę. Nie jestem idealnym człowiekiem jak z bajki lecz myślę , że niczego mi nie brakuje. Mam swoją rodzinę: żona, dwójka dzieci. Jestem całkowicie zdrowym człowiekiem , przebadanym , od kilku lat oddaję honorowo krew, mam już status zasłużonego honorowego dawcy krwi Arh+. Jeśli natomiast chcesz abym poddał się dodatkowym badaniom nie ma żadnego problemu ale oczywiście na twój koszt. Nie będę się rozpisywać jaki to nie jestem cudowny itd. bo nie ma to najmniejszego sensu. Jeśli chodzi o dziecko nie mam zamiaru ingerować w jego życie i tego samego oczekuje od ciebie wobec mojej osoby. Spotkania odbywają się w spokoju , nie na szybkiego. Dam ci czas , komfort , rozluźnienie i cierpliwość aby odbywało się to w normalnych warunkach a nie jak w fabryce zabawek. Oczekuję wynagrodzenia w wysokości 300zł - płatne dopiero jak będziesz szczęśliwą ciężarną kobietą. Oczekuję tylko poważnych ofert gdyż cena nie jest ogromna a ja sam cenie swoją osobę i swój czas.
Zainteresowane Kobiety/Pary mające pytania proszę o kontakt pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post