pomoc

Dam/Sprzedam/Kupię/Poszukuję
rozafisz

pomoc

Post autor: rozafisz »

WITAJCIE. Czytajac tu ogloszenia slowa i propozycje dajace nadzieje,odwazylam sie napisac i prosic o pomoc.Mam juz swe lata,wedlug lekarzy przyczun nie ma ze tak dlugo nie zachodze w ciaze,organizm fukcionuje dobrze i tych lat nie widac ale proponuja operacjie ktora moze wyjasnic przyczyne a potem invitro. to ogromne koszty zbieramy po troszku ale czas tu bardzo sie liczy. Prosze o pomoc finansowa,to ostania dla nas szansa by doczekac sie potomka to wielkie marzenie tak czekane wydarzenie w calej rodzinie.Bylam juz zalamana ze sie nie doczekam, ale moze uda sie dzieki ludziom tylko dzieki ludziom dobrego serca i ich mozliwosci,to bedzie wielki dar. dziekuje moj meil. rozafisz@gmail.com
Brus

witam

Post autor: Brus »

Witam CIE Rozo,z mila checia bym Ci pomogl finansowo czuje zes fajna kobieta Warta dzidziusia.Ale niestety nie mam srodkow,mam nadzieje ze znajdzie sie tu Prawdziwy i mogacy pozwolic sobie na pomoc facet, ktory w pewnym sensie tez zostanie dawca.Trzymaj sie
dziala
Posty: 2
Rejestracja: 06 grudnia 2013, 22:57 - pt

Re: pomoc

Post autor: dziala »

jak się czujesz?
EwwkaK
Posty: 1
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:06 - wt

Re: pomoc

Post autor: EwwkaK »

Gdybym miała pomogła bym Ci...
CytrynoweczkA
Posty: 3
Rejestracja: 12 lutego 2014, 14:47 - śr

Re: pomoc

Post autor: CytrynoweczkA »

Tez by mi sie kilka tysiaczkow przydało...ktos chętny??
mariad28
Posty: 2
Rejestracja: 13 lutego 2014, 10:58 - czw
Lokalizacja: warszawa

Re: pomoc

Post autor: mariad28 »

zawsze mozesz najac surygatke i w niej miecswoje male potomstwo , skoro ty nie mozesz to nie wiesz czy nawet po tym leczeniu dziecko bedzie normalne , za duze ryzyko powinnas zaplodnic jajeczko i najac bzuszek
mGrKasia
Posty: 2
Rejestracja: 14 lutego 2014, 07:36 - pt

Re: pomoc

Post autor: mGrKasia »

Nie zapominaj ze nie kazdy tego chce. Z tego co pisze ona chce miec u siebie pod sercem...
mariad28
Posty: 2
Rejestracja: 13 lutego 2014, 10:58 - czw
Lokalizacja: warszawa

Re: pomoc

Post autor: mariad28 »

ale nie ma pewnosci czy nie jest to grozne dla niej i dziecka wiec jezeli naprawde go pragnie to takie rozwiazanie tez jest dobre i bezpieczne nie bedzie musiala sie martwic o kase
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post