Dam nasionko dolnośląskie

Ogłoszenia dawców spermy
Awatar użytkownika
Aurox
Posty: 5
Rejestracja: 18 lutego 2014, 19:54 - wt
Lokalizacja: Wrocław

Dam nasionko dolnośląskie

Post autor: Aurox »

Witam!

Użyczę nasienia parze pragnącej poczuć radość bycia rodzicami. Kilka słów o mnie: Przystojny brunet, 34lata, grupa krwi 0Rh+, wyższe wykształcenie. Jestem honorowym dawcą krwi, więc siłą rzeczy posiadam aktualne badania wirusologiczne (HIV, kiła, WZW etc.). Posiadam również badania nasienia potwierdzające moją płodność.
Nie interesują mnie kwestie finansowe. To nie sklep, więc proszę nie pytać mnie "panie po ile ta marchewka". Nie interesuje mnie tylko sex, więc jeśli traktujecie to jak sex randki, to proszę nie kontaktujcie się ze mną. Wybór metody pozostawiam wam. W przypadku metody naturalnej wymagam badań wirusologicznych. Przynajmniej tych podstawowych, chociaż pełny panel będzie mile widziany.
Jeśli jesteś samotną kobietą grubo po 40 proszę nie pisz. Obydwoje wiemy, że będzie ci bardzo ciężko wychować samodzielnie dziecko. Gdy ono będzie miało 20 lat Ty będziesz już po 60. Naprawdę myślisz, że dasz radę?
Jeśli jesteś przed 20 i chcesz złapać faceta na dziecko nie pisz do mnie.
Jeśli chcesz zajść w ciążę bez porozumienia z mężem/partnerem również proszę Ciebie, żebyś nie pisała do mnie. Nikt nie potrzebuje niepotrzebnych komplikacji.
Wszelkie dylematy moralne/etyczne powinniście rozważyć przed pierwszym kontaktem. Owszem możemy o tym porozmawiać ale nie mam zamiaru nikogo przekonywać do tego, czy postępuje właściwie, czy też nie. Do tego musicie dorosnąć sami.

Pozdrawiam
Aurox
Ostatnio zmieniony 17 stycznia 2015, 10:43 - sob przez Aurox, łącznie zmieniany 3 razy.
MalaM
Posty: 6
Rejestracja: 11 marca 2014, 17:39 - wt

Re: Dam nasionko dolnośląskie

Post autor: MalaM »

Czy to nadal aktualne? :)
Awatar użytkownika
Aurox
Posty: 5
Rejestracja: 18 lutego 2014, 19:54 - wt
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dam nasionko dolnośląskie

Post autor: Aurox »

Oczywiście, że aktualnie :)
Taube
Posty: 2
Rejestracja: 05 czerwca 2014, 21:20 - czw

Re: Dam nasionko dolnośląskie

Post autor: Taube »

Jaka cena ???????
Awatar użytkownika
Aurox
Posty: 5
Rejestracja: 18 lutego 2014, 19:54 - wt
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dam nasionko dolnośląskie

Post autor: Aurox »

PW


Ostatnio przesunięty w górę 07 lipca 2014, 18:08 - pn przez: Aurox.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post