Zdecydowany na bycie tatą

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
obi
Posty: 1
Rejestracja: 02 czerwca 2014, 08:08 - pn

Zdecydowany na bycie tatą

Post autor: obi »

Witam.
Może trochę późno, ale tak ułożyło się moje dotychczasowe życie, taki był mój wybor 20 lat temu podyktowany miłością do kobiety z która pragnąłem iść przez labirynt życia ,w pełni świadom ze z nią nie będę miał potomka .
Mam 43 lata jestem spod Warszawy .Nie będę pisał jak większość szukających matki lub ojca dla swojego dziecka , ze jestem zdrowy jak rydz ,ze jestem bez wad ,ze jestem idealny itd .,bo uważam ze nie ma takich ludzi .Za długo chodzę po tym świecie by tak twierdzić .
Szukam kobiety która chce i może dać mi potomka .Kilka lat temu rozstałem się kobieta mego zycia po kilkunastu latach bycia razem - nie wykluczam ,ze mogę otworzyć swe serce i dla dwóch serduszek ,choć na dzień dzisiejszy ciężko ponownie zaufać kobiecie .

Bardzo długo zastanawiałem się czy dać takie ogłoszenie. Byla -jest to bardzo trudna decyzja .Zdaje sobie sprawę ze wiąże się z dużymi obowiązkami i odpowiedzialnością a nawet kłopotami które mogą z tego wyniknąć .
jednak po długich przemyśleniach zdecydowałem się na ten krok .
ANIA40
Posty: 6
Rejestracja: 07 lutego 2015, 20:18 - sob

Re: Zdecydowany na bycie tatą

Post autor: ANIA40 »

Cześć,mam na imię Ania,mam 43 l,jestem z Podkarpacia,pragnę zostać matką ale życie mi się nie ułożyło,jeżeli cie to interesuje napisz.Pozdrawiam.
Eliza Wawa
Posty: 4
Rejestracja: 25 lutego 2015, 13:53 - śr

Re: Zdecydowany na bycie tatą

Post autor: Eliza Wawa »

Hej, aktualne? Jestem Eliza, mam 33 lata i jestem z Warszawy. Moj mail eli.bab@wp.pl
carla87
Posty: 59
Rejestracja: 14 października 2021, 18:56 - czw

Re: Zdecydowany na bycie tatą

Post autor: carla87 »

Pisz na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post