Jarocin wlkp 2 propozycje zobacz treść

Ogłoszenia dawców spermy
123tom456
Posty: 6
Rejestracja: 10 sierpnia 2013, 22:18 - sob

Jarocin wlkp 2 propozycje zobacz treść

Post autor: 123tom456 »

Witam Panie wiek 18-38, moja propozycja 1 chcesz dziecko ok załatwiamy sprawę jak ci będzie pasowało (sposób zapłodnienia) i drugie dziecko dla mnie (wole dziewczynkę bo miałem dobre obycie z chrześniaczką) też wybierasz sposób no i na koniec znajomości ja zrzekam się chłopca lub dziewczynki (nie wiadomo co się urodzi) oraz podpisujesz że nie chcesz ode mnie alimentów na utrzymanie następnie ty się zrzekasz dziewczynki a ja że nie chcę od ciebie alimentów -proste? no wiadomo rodzeństwo będziemy się odwiedzać lub nie jak będziesz chciała -acha dokumenty podpiszemy przed zapłodnieniem ; propozycja 2 wybierasz sposób zapłodnienia i myślę że się trafi i będzie dziewczynka no i jak w propozycji pierwszej tak i tu napiszesz że się zrzekasz praw i ja ci za dziecko nie jestem nic winien tylko podziękowania i jak chcesz ew odwiedziny ; coś o sobie jestem z dobrego domu ułożony ze mnie facet nie wulgarny spokojny bez nałogów ; dla mnie taki układ jest ok nikt nikomu nic nie jest winien po za podziękowaniami za pociechę. czekam na odpowiedzi na tzw privie lub bezpośrednio nadalmlody@vp.pl
123tom456
Posty: 6
Rejestracja: 10 sierpnia 2013, 22:18 - sob

Re: Jarocin wlkp 2 propozycje zobacz treść

Post autor: 123tom456 »

cały czas aktualne
123tom456
Posty: 6
Rejestracja: 10 sierpnia 2013, 22:18 - sob

Re: Jarocin wlkp 2 propozycje zobacz treść

Post autor: 123tom456 »

aktualne, jeśli potrzeba by nie było jedynaka\jedynaczki to także pomogę na tych samych warunkach oraz pewnie to mały drobiazg ale jak czujesz się na siłach i w zdolności możesz mieć 18 i więcej niż 38 jak napisałem, dziwi mnie pewna kwestia otóż jak napisałem w ogłoszeniu obdarowujemy się pociechami za darmo czyli zwykłe po prostu dziękuje może po prostu za mało osób tu się znajduje a może przyszłe mamy nie chcą pokonywać pewnej drogi następnie jakiś czas temu do paru mam napisałem co i jak tj zapytałem odpisała jedna napisała że dziecko to rzecz które się sprzedaje podała kwotę i jej ładnie odpisałem że to dziecko a nie rzecz to osoba początkowo małe szczęście później większe czyli człowiek a nie coś co się sprzedaje/kupuje (szkoda że zapomniałem hasła do jednego konta (innego a nie podanego w ogłoszeniu) wówczas bym wkleił z dokładnością ale postaram sobie przypomnieć)
123tom456
Posty: 6
Rejestracja: 10 sierpnia 2013, 22:18 - sob

Re: Jarocin wlkp 2 propozycje zobacz treść

Post autor: 123tom456 »

aktualne, jak widać zdecydowałem się tzn nie ja a dziewczyny które czekają na księcia z bajki a potem tak czy owak biorą tego co się nawinie -nie wiem chcecie to się spotkajcie i sprawdźcie czego mi brakuje że nie mam kobiety wg mnie w moim życiu brakuje szczęscia chciałbym dwa trzy 1żona 2dziecko 3dziecko ale dziewczyny mają jakieś wielkie wymagania jakby były venus z milo -pewnie dziewczyna się nie znajdzie więc chociaż chciałbym być samotnym ojcem tylko potrzebuję odrobiny pomocy
123tom456
Posty: 6
Rejestracja: 10 sierpnia 2013, 22:18 - sob

Re: Jarocin wlkp 2 propozycje zobacz treść

Post autor: 123tom456 »

oj będzie aktualne cały czas
123tom456
Posty: 6
Rejestracja: 10 sierpnia 2013, 22:18 - sob

Re: Jarocin wlkp 2 propozycje zobacz treść

Post autor: 123tom456 »

nadal aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post