Pomogę zapłodnić. Bezpłatnie, przebadany, brunet. 27 lat

Ogłoszenia dawców spermy
kozlov
Posty: 9
Rejestracja: 24 kwietnia 2017, 17:54 - pn

Pomogę zapłodnić. Bezpłatnie, przebadany, brunet. 27 lat

Post autor: kozlov »

Hej
Tak więc mam 27 lat i 190 cm wzrostu. Lubie sport, sam sporo biegam w wolnych chwilach. Z wykształcenia jestem inżynierem technicznym, aktualnie prowadzę firmę na terenie Niemiec. Kolor włosów brunet.
Jeżeli chodzi o samo zapłodnienie to robię to bez interesownie nie chce żadnych opłat itp, nawet jestem w stanie trochę wspomóc.
Jedyne czego wymagam to dojechanie do mnie, miasto Kolonia. Z całej Polski jeżdzą busy z opcją door to door. I wtedy robimy tak że ja zamawiam hotel który sam opłacam, ty tylko zamawiasz bus pod sam wcześniej wspomniany hotel i powrót również z pod hotelu do domu. Zależy od ciebie czy chcesz na weekend czy jedna noc, tą kwestie zostawiam tobie. Po przyjeździe kolacja zapoznawcza jeżeli oczywiście będziesz chciała.
Tak że to jest moja cała oferta
Jeżeli interesuję Cię moje ogłoszenie to napisz na mojego maila:
brunet27@interia.pl
Ostatnio zmieniony 17 marca 2019, 13:49 - ndz przez kozlov, łącznie zmieniany 2 razy.
kozlov
Posty: 9
Rejestracja: 24 kwietnia 2017, 17:54 - pn

Re: Pomogę zapłodnić. Bezpłatnie, przebadany, brunet. 27 lat

Post autor: kozlov »

Witam.
Dostaję sporo maili od was ale gdy wspominam o przyjechaniu do mnie kontakt się urywa. W ogłoszeniu jest wyraźnie napisane że nie chcę żadnych opłat tylko wymóg jest taki że trzeba do mnie DOJECHAĆ.
Ja prowadzę firmę i niestety nie mogę jeździć po Polsce żeby pomagać
kozlov
Posty: 9
Rejestracja: 24 kwietnia 2017, 17:54 - pn

Re: Pomogę zapłodnić. Bezpłatnie, przebadany, brunet. 27 lat

Post autor: kozlov »

Odświeżam :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post